• Injektáže betonových podlah
  • Opravy a rekonstrukce průmyslových podlah

Dilatační spáry, ale jsou nezbytné pro přirozený pohyb podlahy. Provozem vysokozdvižných vozíků a jiných prvků, může časem dojit k poškození hran, což může být skutečný problém.

Poškozené hrany mohou způsobit narušení bezpečnosti a poškození vašich vysokozdvižných vozíků a jiné techniky. Výměnou spoje se řeší oprava spár průmyslových podlah. Dilatační spáry v betonové podlaze jsou hlavní příčinou poškození betonové desky. Jakmile zjistíte poškození, je důležité tyto spoje neprodleně opravit, abyste zabránili dalšímu poškození a narušení. Včasná oprava dilatačních spár totiž prodlouží životnost vaši betonové podlahy.

Řešení

Nabízíme řešení odstraněním poškozené dilatační spáry a okolního betonu a jeho nahrazení plastbetonovou hmotou s epoxidovým nátěrem a pružnou spárovací hmotou z polyuretanu, přičemž je zachován hladký a rovný přechod mezi betonovými poli. Aby bylo možné vyrovnat spáry se základovou betonovou deskou, pro fungování odvodňovacích systémů z nerezové oceli a pro estetické dělení spáry na velkých spojích, využíváme širokou řadu produktů k vytvoření spár vysokou mírou pružnosti.